• Kowa BD-II 6,5x32 WA (11895 BDII32-6,5XD)
chevron_left chevron_right
Termasuk pajak
Anatolii Livashevskyi
Manajer produk
Українська / Polski
Telegram +48721808900
[email protected]
Keterangan
Kowa BDII32-6.5XD Binokular - Pengalaman Melihat Premium
Fitur Utama Kowa BDII32-6.5XD (6.5x32) Binokular:
  • Pembesaran 6.5x yang luar biasa dengan bukaan 32mm.
  • Bidang pandang luas: 175m pada jarak satu kilometer.
  • Bodi magnesium tahan air yang diisi nitrogen untuk daya tahan lebih tinggi.
Spesifikasi Teknis:
  • Pembesaran: 6.5x
  • Diameter lensa obyektif: 32mm
  • Diameter keluaran: 4.9mm
  • Eye relief: 17mm
  • Lapisan anti-reflektif: Multi-layer penuh (FMC)
  • Lapisan anti gores: Ya, lapisan Kowa KR™
  • Bidang pandang: 10°/175m @ 1000m
  • Efisiensi senja: 14.4
  • Penyesuaian fokus: Tengah
  • Jarak pengamatan minimum: 1.3m
  • Penyesuaian diopter: Lensa kanan, ± 4D
  • Penyesuaian jarak pupil: 57-76mm
  • Eyecups: Dapat ditarik, twist-up
  • Kedap air: Ya
  • Isi gas inert: Ya, nitrogen
  • Bahan bodi: Magnesium
  • Finishing bodi: Berlapis karet, tersedia dalam warna hijau dan hitam
  • Dimensi: 116 x 124 x 51mm