• Pixfra PFI-M40-B19-G Termálny monokulár séria Mile
chevron_left chevron_right
S DPH
Anatolij Livaševskij
Produktový manažér
Українська / Polski
telegram +48721808900
[email protected]
Popis
Pixfra PFI-M40-B19-G Termálny monokulár Mile Series: Pokročilé termovízne zariadenie
Kľúčové vlastnosti:
Detekcia požiaru
Meranie vzdialenosti
Dlhá výdrž batérie
WiFi hotspot a pripojenie cez aplikáciu
Inteligentný pohotovostný režim
Kompaktný a odolný dizajn
Technické špecifikácie produktu:
  • Model produktu: M40
  • Detektor: Neklimatizované ohniskové pole Vox
  • Efektívne pixely: 400 × 300
  • Ohnisková vzdialenosť: 19mm
  • Detekcia požiaru: ÁNO
  • Sledovanie horúcich bodov: ÁNO
  • Wi-Fi: ÁNO
  • USB port: Micro USB
  • Napájanie: 5 VDC, 0.3A alebo zabudovaná batéria
  • Doba prevádzky: ≥6 hodín
  • Prevádzková teplota: -20℃ až +50℃
  • Stupeň ochrany: IP67
  • Rozmery produktu: 187,5mm x 66,5mm x 68,5mm (D x Š x V)