Kowa 12x50 SV II (11907 SVII50-12)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Anatolii Livashevskyi
Productmanager
Українська / Polski
Telegram +48721808900
[email protected]
Omschrijving
Kowa 12x50 SV II Verrekijker - Premium Japanse Optiek en Duurzaamheid
Uitstekende Optische Prestaties
Stevige en Betrouwbare Constructie
Belangrijkste Kenmerken
  • Compact ontwerp met 12x vergroting en 50mm opening
  • Breed gezichtsveld: 84 meter op 1 kilometer
  • Meerlaagse anti-reflectiecoating en Kowa KR™ coating voor duurzaamheid
  • Waterdichte polycarbonaat behuizing gevuld met droge stikstof
Technische Specificaties
  • Vergroting: 12x
  • Objectiefdiameter: 50mm
  • Uittredepupil: 4,2mm
  • Oogafstand: 15,5mm
  • Prismatype: Dakkantprisma (Schmidt-Pechan) met fasecoating
  • Anti-reflectiecoating: Volledig meerlaagse coating (FMC)
  • Anti-krascoating: Ja, Kowa KR™ coating
  • Gezichtsveld: 4,8° / 84m @ 1000m
  • Schemergetal: 24,5
  • Relatieve helderheid: 17,6
  • Focusinstelling: Centraal
  • Minimale scherpstelafstand: 5,5m
  • Dioptrie-instelling: Rechter oculair
  • Interpupillaire afstand: 58,5 - 72mm
  • Oculairs: Inschuifbaar, draaibaar omhoog
  • Waterbestendigheid: Ja
  • Gasvulling: Met stikstof gevuld
  • Behuizingsmateriaal: Polycarbonaat
  • Afwerking behuizing: Groen en zwart
  • Afmetingen: 176mm x 133mm x 60mm